Bezsenność: jak złagodzić

2020-07-18

Bezsenność towarzyszy wielu osobom. U jej źródła leży niepokój i silne emocje. Stres i zewnętrzne bodźce wyczerpują organizm człowieka i dlatego ma on trudności z zaśnięciem. Można jednak złagodzić ten problem lub nawet wyeliminować.

Problemy z zaśnięciem

Zdarza się , że po ciężkim dniu nie można zasnąć. Może to być przypadek odosobniony i rzadki, ale gdy często występuje, to mamy do czynienia ze zjawiskiem bezsenności. Zwykle nie pomaga żaden środek stosowany przez babcie od lat. W takiej sytuacji silne tabletki nasenne bez recepty mogą szybko pomóc. Jeśli osoba cierpiąca na bezsenność nie ma innych chorób i nie przyjmuje innych leków, może skorzystać z silnych tabletek nasennych bez recepty. W przypadku przyjmowania innych leków najlepiej jest skonsultować tę kwestię z lekarzem, aby wyeliminować ryzyko niekompatybilności składników tychże preparatów.

Tonaxinum Forte na sen

W ofercie wielu aptek są silne tabletki nasenne bez recepty jak Tonaxinum Forte na sen. Jest to suplement diety, który dzięki zawartości starannie dobranych składników wspomaga prawidłowy sen. To roślinny środek nasenny, działający w sposób łagodny. W składzie tych silnych tabletek nasennych bez recepty jest melisa, ekstrat z szyszek chmielu, kory magnolii. Preparat może osłabiać koncentrację i szybkość reakcji oraz wpływać na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługę urządzeń mechanicznych w ruchu. Zaleca się, aby nie przekraczać dziennej dawki.

Tonaxinum Forte na sen są polecanymi tabletkami nasennymi bez recepty działającymi szybko i silnie. Na efekty nie trzeba długo czekać.