Wszywki alkoholowe - zabiegi chirurgiczne

2020-08-05

Wszywki alkoholowe – co powinniśmy wiedzieć, zanim zdecydujemy się na zabieg?


Choć wszywki alkoholowe są powszechnie stosowane, to nadal wiele osób nie wie, z czym dokładnie ma do czynienia. Czym są wszywki alkoholowe? Kto wykonuje wszywki alkoholowe? Komu dedykowane są tego typu rozwiązania? Sprawdzamy!

 

Czym są wszywki alkoholowe?

 

Wszywki alkoholowe zwane również wszywkami z esperalu to rodzaj drobnych zabiegów chirurgicznych, które polegają na nacięciu skóry i umieszczeniu w ciele leku esperal. Wszystko po to, by wzbudzić awersję do alkoholu i sprawić, by osoba zmagająca się z jego nadużywaniem, zaprzestała picia. W chwili, gdy dana osoba pomimo wszywki, sięgnie po alkohol, zacznie odczuwać pewne dolegliwości. Mogą pojawić się zawroty głowy, bóle głowy, nudności, wymioty, czy nawet duszności. Takie wszywki alkoholowe warszawa https://chirurg-24.pl/oferta/wszycie-esperalu/ wykonywane są w specjalistycznych punktach przez lekarzy, co oznacza, że mamy do czynienia z bezpiecznym rodzajem zabiegów.

 

Komu dedykowane są wszywki alkoholowe?

 

Dla kogo są takie wszywki alkoholowe? Kto może zdecydować się na wszywkę alkoholową? Wielu pewnie ucieszy fakt, że mamy do czynienia z rozwiązaniem dostępnym dla każdego. Oznacza to, że na wszywkę alkoholową może zdecydować się każdy, kto chciałby zwalczyć nałóg. Oczywiście, zanim zabieg zostanie wykonany, lekarz upewni się, że nie ma żadnych przeciwwskazań do jego wykonania. Gdy okaże się, że wszywka alkoholowa może być wykonana, lekarz skieruje nas na zabieg i już w ciągu kilkunastu minut wszywka może znaleźć się w naszym organizmie.