Reputacja i motywacja custom software development companies- wyniki i terminy!

2020-08-12

Sami programiści są chętni, aby doprowadzić projekt do końca - i otrzymają zapłatę niezależnie od tego, czy projekt zakończy się wcześniej, czy późno. Jeśli już, to rozciągnięty projekt to ogromny demotywator dla inżyniera. to prawdopodobnie doprowadzi ich do znudzenia i rzucenia palenia, co jest najgorszym możliwym wynikiem dla firmy deweloperskiej - dobrzy programiści są na wagę złota!


Firmy outsourcingowe żyją i umierają w oparciu o swoją reputację. Konkurencja jest tak zaciekła na rynku, że konieczne jest zbudowanie listy rzetelnej listy referencji, która poręczy za ich umiejętności. Firma, która zraża klientów, przeciągając projekty, szybko znajdzie się na samym dole w porównaniu z konkurencją.


Mówiąc o wynikach, custom software development companies https://idego-group.com są oceniane przede wszystkim na podstawie projektów, które są w trakcie produkcji. Klienci lubią słyszeć, ile czasu upłynęło, zanim produkt dotarł do pierwszego wydania lub stał się funkcjonalnym MVP. Jeśli firma rozciąga projekty, szkodzi im to tylko na dłuższą metę, ponieważ ich przyszli klienci szybko zorientują się, czy mogą dotrzymać terminów. Pamiętaj - wystarczy szybki telefon do byłego klienta, aby ustalić, czy może on szybko pracować i dostarczać produkty.