Co powinniśmy wiedzieć przed zakupem bramy szybkobieżnej?

2020-07-26

Są to specyficzne bramy, które są przystosowane do pewnej bardzo intensywnej eksploatacji. Celem takiej bramy jest przede wszystkim skuteczne i właściwe zabezpieczenie pomieszczeń, które ze sobą sąsiadują. W takiej sytuacji świetnie sprawdzają się bramy szybkobieżne https://www.systemo.eu/oferta/bramy-szybkobiezne/. Powinniśmy o tym wiedzieć, kiedy planujemy kupić dobrą i odpowiednią bramę.


Kiedy warto nabyć bramę szybkobieżną?


Z pewnością musimy zdawać sobie sprawę, że tego typu brama jest przeznaczona do pracy w pomieszczeniach przeładunkowych oraz w ciągach komunikacyjnych, czyli tam, gdzie transport jest o dużej częstotliwości oraz odbywa się on wózkami paletowymi lub wózkami widłowymi. 


Jakie są rodzaje bram szybkobieżnych?


Na pewno warto wymienić klasę standardową bramy szybkobieżnej. Jej elementy konstrukcyjne są wykonane ze stali, która jest ocynkowania oraz malowana. W takiej sytuacji zastosowanie uszczelnienia w kształcie szczotek sprawia, że zapewnione jest odpowiednie zabezpieczenie przed różnymi przedmuchami. Na rynku dostępnych jest wiele bram szybkobieżnych. Sami musimy wybrać tę, która spełni nasze oczekiwania.